foto by T. Duchková | td-dogs.unas.cz


 

TRENÉR AGILITY - Nikol Hortová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
mobil: 737 772 464

 

 

 

 

 

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kudy k nám?GPS souřadnice: 48°58'42.642"N, 14°25'38.509"EPopis cesty ze směru Praha, Tábor:

Po rychlostní silnici E55 přijíždíte přes 2 kruhové objezdy do Českých Budějovic. Jedete po této silnici stále rovně, minete jednu velkou světelnou křižovatku u hřbitova (hřbitov po levé straně).
Stále pokračujete rovně přes další světelnou křižovatku u Budvaru. Na další světelné křižovatce odbočíte doprava kolem OBI.
Pokračujete pořád rovně kolem Jena nábytek, Mobelix, Interspar, stále rovně najíždíte na most. Na světelné křižovatce po tom, co sjedete z mostu, odbočíte doleva.
Pokračujete stále rovně kolem kasáren a na druhých světlech odbočíte doprava. Dostáváte se na silnici Branišovská. Po té pokračujete rovně kolem Jihočeské Univerzity. Po levé straně minete Betonárku a cca po 400m je odbočka doleva.

Popis cesty ze směru Plzeň, Strakonice:

Do Českých Budějovic přijíždíte po silnici E49. Na kruhovém objezdu jedete rovně kolem Globusu, projedete přes jednu světelnou křižovatku rovně a před druhou odbočíte dopravam směr sídliště Máj, Šumava, Vltava.
Na dalších světelné se dáte doleva a jedete rovně kolem kasáren. Na další světelné křižovatce se dáte doprava a jedete po Branišovské ulici. Poté pokračujete rovně kolem Jihočeské Univerzity. Po levé straně minete Betonárku a cca po 400m je odbočka doleva.