Výchova

Základní poslušnost

Na základní poslušnosti učíme psovoda a psa úplným základům vhodných do běžného života jako je přivolání, polohy, odložení, chůze na vodítku aj.

Problémové chování (Reaktivci)

Co je vlastně problémové chování? Problémové chování je všechno to s čím mi lidé máme „problém“ ač pro psa je to v přirozené škály chování. Spadají sem věci spojené s agresí, strachem, zlozvyky, naučeným chováním aj.

Nejčastěji se na mě obracejí klienti s problémy jako je tahání na vodítku, štěkání, neschopnost zůstat doma, přehnaná reakce na psi, strach a úzkosti z čehokoliv. To všechno se řeší na lekcích pro reaktivce.

V těchto lekcích se snažím o to abych naučila majitele svému psovi rozumět co mu říká, nacházela řešení v daných situacích, psa jsme naučili vhodným chováním  a pomohla majiteli s vhodným managmentem.

Tykačky (komunikační lekce pro psi)

Tento formát lekcí slouží zejména pro psi, kteří mají problém v psích komunikacích (bojí se psů, jsou po napadení, špatná socializace aj.)

Na lekcích učíme psi správně komunikovat, být schopen odejít z vyhrocených situacích atd. Majitele učíme co mu psík říká a jak správně s ním komunikovat a případně i podpořit žádoucí chování. Tohle vše v bezpečném prostoru se správnými psi.